Sandy Beach Resort 4*


Ne sjellim një perspektivë të re dhe kuptim të ndryshëm të mikpritjes moderne. 4+ yje, Luksoz, i projektuar sipas standardeve të Sandy beach Resort, ofrojnë një rehati të jashtëzakonshme dhe cilësi të jashtëzakonshme shërbimi. Komoditeti dhe paqja janë prioriteti ynë i parë për mysafirët tanë, i krijuar posaçërisht me një dizajn të ndryshëm arkitekturor që do të krijojë momente vërtet të paharrueshme në jetën tuaj. Sandy Beach Resort 4* ka nje pallat me kater kate, i cili ndodhet ne nje siperfaqe prej 4000 m2 ne total, eshte ne sherbim te klienteve me 79 Dhoma gjithsej, duke perfshire dhoma standarde, superiore, deluxe, familjare dhe suita.

Fasilitetet

Sherbimet qe Ofrojmë ne.

bed

Dhoma Elegante

table-etiquette

Shumllojshmeri Kuzhinash

swimming-pool

Tre Pishina

wifi

WiFi Falas

bellboy

Sherbim ne Dhome

parking

Parkim Falas

stall

Beach Bar

sports

Ambient Lojrash

weights

Palester

sauna

Sauna

playground

Park Femijësh

board-meeting

Sallë Konferencash

Mos nguroni të na kontaktoni.
TELEFONO TANI
NA SHKRUANI NE EMAIL
ADRESA
MOTI TANI NE GOLEM

AGARTALA WEATHER

Vendosni detajet ne formular:

Për të bërë rezervime, për të organizuar ngjarjen tuaj ose për të mësuar më shumë informacion rreth Sandy Beach Resort, ju lutemi plotesoni formularin e mëposhtëm për të kontaktuar me stafin tonë me përvojë.