DHOME FAMILJARE

3 Dhoma | 35 – 42 m²

Dhoma Connection (Familjare), e cila përbëhet nga dy dhoma standarde të lidhura me një derë komunikuese, është ideale për grupe familjare dhe miqsh e cila do t’ju lërë të shijoni pushimet me një rehati të pakrahasueshme. Duke kombinuar elegancën me komoditetin, dhomat Familjare ofrojnë të gjitha komoditetet moderne për një qëndrim relaksues duke përfshirë lidhjen me internet Wi-Fi, TV me ekran të sheshtë satelitor, kanale radio, telefon, frigorifer, ajër të kondicionuar, kasafortë private si dhe kafe. dhe objektet për të bërë çaj.

Me një sipërfaqe prej 35 – 42 metra katrorë, dhomat vijnë të kompletuara me krevate dyshe ose dopio, një banjo me peshqir, tharëse flokësh, kabine dushi, pasqyrë, shampo dhe xhel dushi, sapun, kapuc dushi dhe të gjitha dhomat kanë ballkon me tavolinë dhe karrige.

Banimi: 2 të rritur dhe 2 fëmijë ose 3 të rritur + 1 fëmijë
Dhomat e lidhjes mund të jepen vetëm nga menaxhmenti i hotelit sipas disponueshmërisë.

Fasilitetet e Dhomës

Ballkon

Kondicioner Qëndror

Ndalohet Duhani

Dhoma Akustike

Wi-Fi

Desheme Parketi

Telefon

Karrige

Kasafortë

Pantofla

Paisje Tualeti

Gotë e Sterilizuar

Çajnik

Tapet

Frigorifer / Minibar

220 - 240 Volts

Zgjim "Me Kërkesë"

Divan

Abazhur

Garderobë / Dollap

Karrige dhe Tavolinë në Ballkon

Pasqyrë Muri

SOS Sistem Kujdesi

Tharëse Flokësh

TV

Kanale Kabllore & Satelitore

Për të bërë një rezervim klikoni në butonin “Rezervo Tani” që ndodhet në menunë kryesore ose mund të KLIKONI KETU .
Pasi të klikoni në butonin e rezervimit, do të dërgoheni në një faqe ku do të duhet të plotësoni disa etiketa si datat e qëndrimit në hotel dhe sa persona jeni, më pas do të hapet një faqe tjetër ku do të shfaqen dhomat e disponueshme në datën që kërkoni, pasi të zgjidhni dhomën do t’ju kërkohet të bëni një parapagim prej 30% të vlerës totale të dhomës për të siguruar rezervimin tuaj.

Paketa Half Board:
Mëngjesi: Ushqimi në bufe të hapur, kafe amerikane, shumë lloje çajrash, qumësht i nxehtë/ftohtë, kapuçino, lëngje frutash dhe ujë janë të përfshira ne paketë.
Darka: Ushqimi në bufe të hapur dhe uji janë të përfshira në çmim. të gjitha pijet e tjera janë me pagesë shtesë. Në dhomë ka kafe dhe çaj falas.

Paketa Full Board:
Mëngjesi: Ushqimi në bufe të hapur, kafe amerikane, shumë lloje çajrash, qumësht i nxehtë/ftohtë, kapuçino, lëngje frutash dhe ujë janë të përfshira në paketë.
Darka dhe dreka: Ushqimi në bufe të hapur dhe uji janë të përfshira në çmim. Të gjitha pijet e tjera janë me pagesë shtesë. Në dhomë ka kafe dhe çaj falas.

Paketa All Inclusive :
Mëngjesi: Ushqimi në bufe të hapur, kafe amerikane, shumë lloje çajrash, qumësht i nxehtë/ftohtë, kapuçino, lëngje frutash dhe ujë janë të përfshira ne paketë.
Darka dhe dreka: Ushqimi në bufe të hapur, ujë, pije alkoolike-freskuese-kafe të filtruar-kapucino-ujë janë vetëshërbim në restorant.
Vakt i pasdites : Pasditja shërbehet me bufe të hapur në restorantin kryesor.
Pije: Lobby Bay nga ora 10:00-22:00. Beach Bar 11:00-18:00 Coca Cola, Pepsi, Fanta, 7 up, Sprite, Lëngje frutash, Kafe e Filtruar, Kapuçino, Çajra, Ujë, Birrë me kriko, Verë e kuqe/Bardh, Raki, Vodka,, Fernet, Raki, Uiski , shërbehen pa pagesë në gota.
Në dhomë ka kafe dhe çaj falas.

30% PARAPAGESAT: Të gjitha parapagimet si politika e hotelit nuk janë të rimbursueshme në rast se klienti nuk shfaqet ne daten e rezervuar ose ndryshon diten e ardhjes por nuk njofton hotelin. Anulimet për arsye të rëndësishme si vdekja e njërit prej udhëtarëve apo të afërmve të tyre, mund të përfitojnë 100% nga kompensimi duke zbritur të gjitha kostot e transfertave bankare që do të shërbejnë për realizimin e anullimit te rezervimit. Të gjitha arsyet e tjera do të vlerësohen nga hoteli dhe mund të zgjidhen si më poshtë.
– Ndryshimet e datës (klienti do të duhet të paguajë çmim shtesë, nëse ka dhoma te lira ne daten qe klienti do te bej ndryshimin)
– Transferimi i paketës së pushimeve te një i afërm ose i njohur i klientit.
– Sigurimi i një kupon në vlerën e parapagimit i cili mund të përdoret brenda 2 viteve nga lëshimi i tij.